Hledáte společnost?Najděte ji v mobilní aplikaci Ting'N'Go!

Stáhnout Ting Více informací

Jak vlastně Ting funguje?

Nyní se podíváme na to, jak naše aplikace funguje.

iphone

Stáhněte si aplikaci

Aplikace Ting je stažení ZDARMA pro zařízení s operačním systémem iOs. Aplikaci můžete stáhnout pomocí odkazu na těchto stránkách, nebo přímo na Appstore. Verze pro Android se pro vás právě vyvíjí.

iphone

Registrace

Můžete si vybrat, zda chcete zastávat roli uživatele zvoucího na schůzky, nebo uživatele, který bude tyto pozvánky přijímat.

iphone

Domluvte si událost

Jakmile máte vytvořený profil, můžete již jednoduše vytvářet obecné, nebo konkrétní pozvánky. V případě profilu, který přijímá pozvánky vám budou tyto pozvánky nabízeny a vy je můžete v případě zájmu přijímat.

Zaváděcí ceny balíčků

Základní funkce jsou zdarma, ale pokud chcete využít plný potenciál naší aplikace, můžete si zakoupit jeden z následujících balíčků.

Pro poptávající profily rozšířená verze nabízí také přímý výběr uživatelů poskytujících schůzky. Zdarma můžete zadávat veřejné pozvánky, které se budou poskytovatelům služeb zobrazovat na displeji jako notifikace.

Pro nabízející profily je rozšířená verze možností přijímat veřejné pozvánky a konkrétní pozvánky. Neplacená verze umožňuje přijímat jen konkrétní pozvánky od uživatelů, kteří si vás přímo našli.

7 dní

2,29 €

Týdenní balíček je výhodný v případě, že si chcete plnou verzi aplikace jen vyzkoušet, nebo si třeba sjednat společnost jednorázově.

1 měsíc

6,99 €

Balíček na jeden měsíc je výhodný, pokud našich služeb hodláte využívat více.

12 měsíců

4,59 € / měsíc

Pokud chcete naší aplikaci používat dlouhou dobu, můžete využít levnějšího, dlouhodobého předplatného.